Spotkaj się z naszym projektantem. Doradzimy najlepsze rozwiązanie dla twojej kuchni. Przyjedziemy i zrobimy szczegółowe i profesjonalne pomiary.

Bogate doświadczenie naszych projektantów pozwoli zaprojektować nowoczesną i funkcjonalną kuchnię aby zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wyprodukowane meble są dostarczane do Państwa i montowane przez naszych wykwalifikowanych monterów aby byli Państwo zadowoleni przez długie lata.

Oferta

www.styl-meble.pl » Oferta

Prowadzimy sprzedaż kompletnych zestawów kuchennych utrzymanych w konkretnym stylu, spójnych estetycznie. Jesteśmy w stanie wykonać zabudowę kuchenną, bez względu na jej kształt, rozmiar, kolor i formę. Dodatkowo do wybranej kuchni mogą Państwo dokupić sprzęt AGD, stoły krzesła oraz akcesoria. Ponadto każdy klient firmy Styl może liczyć na:

- Instalację sprzętu AGD w swoim domu
- Bezpłatną wizualizację komputerową pomysłu na kuchnię
- Profesjonalny montaż
- Przyjazną obsługę

Fronty i Blaty
W swojej ofercie posiadamy fronty z takich surowców jak: drewno, fornir, MDF lakierowany, MDF foliowany, laminaty. Oferujemy blaty posformingowe w około 100 wzorach o grubosciach 28mm i 38 mm, maksymalna szerokość 120 cm, z możliwoscią różnych wykończeń. Blaty kompozytowe o nieograniczona powierzchni oraz formie.

Akcesoria meblowe
Do produckji mebli używamy akcesorii renomowanych firm Blum, Hettich, FGV. Dysponujemy dużym wyborem systemów relingowych, koszyków zawieszkowych, ociekarek, kolumn i wsporników, półek obrotowych, systemów szuflad oraz cargo.

Sprzęt AGD
W swojej ofercie posiadamy również sprzęt AGD do zabudowy w meblach kuchennych renomowanych firm działających na rynku: AEG, Elektrolux, Zanussi, Amica, Bosch, Ariston i wielu i nnych.

STARTOWA        O NAS        OFERTA        PROMOCJE AGD        KONTAKT

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.