Spotkaj się z naszym projektantem. Doradzimy najlepsze rozwiązanie dla twojej kuchni. Przyjedziemy i zrobimy szczegółowe i profesjonalne pomiary.

Bogate doświadczenie naszych projektantów pozwoli zaprojektować nowoczesną i funkcjonalną kuchnię aby zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wyprodukowane meble są dostarczane do Państwa i montowane przez naszych wykwalifikowanych monterów aby byli Państwo zadowoleni przez długie lata.

O nas

www.styl-meble.pl » O nas

Przedsiębiorstwo wielobranżowe "STYL" swą działalność rozpoczęło w 2001 roku. Wykorzystując swoje doświadczenie i śledząc trendy rozwijające się w meblarstwie projektujemy i wykonujemy meble na wymiar. U nas możecie Państwo zrealizować plany o pięknej kuchni, funkcjonalnej szafie wnękowej lub wykonać meble łazienkowe i pokojowe. Uzupełnieniem naszej oferty jest bogata oferta sprzętu AGD.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale poszerzamy swoją ofertę oraz zakres świadczonych usług. Wiemy jak dużo dziś znaczy terminowość, czas realizacji, precyzja oraz estetyka wykonania.

Wysoką jakości produktu wypracowana w naszym nowoczesnym i rozbudowanym parku maszynowym, pozwala wykonać meble które doskonale wyglądają i są funkcjonalne po wielu latach. Jesteśmy też producentem frontów meblowych, co gwarantuje naszym klientom jakość, oraz elastyczną cenę adekwatną do użytych materiałów. Różnorodność i bogatość naszych wyrobów pozwala stworzyć idealne meble spełniające wysokie oczekiwania klienta.

Całą naszą wiedzę wykorzystujemy w obsłudze naszego klienta, dzięki czemu przez te wszystkie lata zdobyliśmy wielu zadowolonych, stałych klientów, którzy polecali nas swoim znajomym. Zapraszamy Państwa do współpracy, zapoznania się z naszą ofertą materiałową i wykonanymi wyrobami.

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszych salonów meblowych

STARTOWA        O NAS        OFERTA        PROMOCJE AGD        KONTAKT

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.